Inżynier produkcji - Tychy

HR SIGMA

Tychy, śląskie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Tychy

Zakres obowiązków:
• Ocena aktualnych metod - opracowanie udoskonalonych procesów pod kątem LEAN
• Zarządzanie płynnym przejściem nowym produktów z etapu projektowania do produkcji, dobierając odpowiednie metody, techniki, urządzenia, przyrządy produkcji w celu zapewnienia wymaganej jakości i odpowiedniego poziomu kosztu
• Zaangażowanie w prace badawczo-rozwojowe,
• Projektowanie i wdrażanie nowych systemów i procesów w celu poprawy wydajności
• Identyfikacja możliwości obniżenia kosztów
• Współpraca z zewnętrznymi dostawcami w odniesieniu do urządzeń i sprzętu wykorzystywanych w procesie produkcji.

Wymagania:
• Doświadczenie w analizie metod z perspektywy LEAN w celu eliminacji odpadów (ubytków, marnotrastwa)
• Znaczące doświadczenie z automatyzacją ręcznych metod produkcji
• Doświadczenie w pracy z systemami ERP takimi jak SAP.
• Bardzo dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych.
• Umiejętność oceny całości i raportowania
• Osoba otwarta oraz wykazująca inicjatywę
• Wykształcenie: techniczne
• Znajomość zagadnień finansowych z umiejętnością tworzenia planów wydatkowych

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Praca w dużej , dynamicznie rozwijającej się firmie
• Stabilne zatrudnienie
• Niezbędne narzędzia pracy
• Przyjazną atmosferę pracy
• Zatrudnienie w międzynarodowej firmie, cieszącej się prestiżem i uznaniem klientów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA