Opis stanowiska pracy

5-18-63413
Wynagrodzenie: 6000 - 8000 PLN

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży produktów elektronicznych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Inżyniera procesu.

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Zakres obowiązków na stanowisku:
- Wdrażanie i uruchamianie nowych procesów
- Wsparcie procesów serwisowych
- Współtworzenie dokumentacji projektowej
- Tworzenie instrukcji i standardów
- Kontrola i optymalizacja obecnych procesów
- Techniczne wsparcie produkcji

Wymagania:
- Wykształcenie techniczne
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Wiedza praktyczna z zakresu Lean Manufacturing oraz znajomość technik i narzędzi optymalizacji produkcji
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- Mile widziane uprawnienia SEP
- Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Korzyści:
- Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
- Fundusz świadczeń socjalnych
- Bony świąteczne
- Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
- Karta Multisport
- Dofinansowanie do wypoczynku

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji , Praca Inżynieria