Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Inżynier procesu

Miejsce pracy: Kraków
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie działań w ramach wdrożenia do produkcji nowych wyrobów (PEP)
  • Nadzór nad seryjnym procesem produkcyjnym
  • Nadzór nad bieżącymi technologiami ERP XL, MES
  • Wdrażanie zmian w wyrobie zgodnie ze ścieżką ECM (Engineering Change Management)
  • Prowadzenie i koordynowanie prac związanych z optymalizacją procesu produkcyjnego
  • Prowadzenie i uczestnictwo w analizach: problemów produkcyjnych, awarii, reklamacji itp.
  • Szkolenie operatorów z zakresu procesu produkcyjnego i obsługi maszyn

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia wyższego technicznego (elektronika, automatyka i robotyka, mechanika i budowa maszyn, inżyniera produkcji/procesu),
  • Kilkuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wiedzy z zakresu elektroniki, mechaniki, inżynierii produkcji
  • Znajomość PFMEA
  • Znajomość nowoczesnych zasad organizowania produkcji (Lean Manufacturing, VSM, Kaizen, Kanban)
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Zdolności analitycznego myślenia
  • Umiejętności pracy w zespole

CO OFERUJEMY?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na umowa o pracę
  • Kartę Multisport
  • Opiekę medyczna dla pracownika z możliwością poszerzenia pakietu o członków rodziny
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Bonusy finansowe na święta i wakacje
  • Posiłki z dopłatą od pracodawcy
  • Owocowe wtorki
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • Miłą atmosferę

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.