Inżynier Procesu

ALTEN Polska

Bielsko-Biała, śląskie

Dołącz do ALTEN – globalnego lidera usług IT i inżynieryjnych, obecnego w 28 krajach na całym świecie i zatrudniającego ponad 37 000 osób. Tworzymy zaawansowane systemy informatyczne, rozwijamy medycynę, automatykę przemysłową, projektujemy i budujemy najnowocześniejsze samoloty, pociągi, pojazdy elektryczne i autonomiczne, a nawet rakiety kosmiczne. Aktualnie poszukujemy osobę na stanowisko Inżynier Procesu, który dołączy do naszego zespołu.

ALTEN Polska dostarcza usługi inżynieryjne, informatyczne i konsultingowe o wysokiej wartości dodanej, będąc w centrum procesu innowacji naszych klientów w różnych sektorach przemysłu. W 2020 roku otrzymaliśmy certyfikat Great Place to Work!
POSZUKUJEMY!

MIEJSCE:
Bielsko-Biała

Dołącz do ALTEN – globalnego lidera usług IT i inżynieryjnych, obecnego w 28 krajach na całym świecie i zatrudniającego ponad 37 000 osób. Tworzymy zaawansowane systemy informatyczne, rozwijamy medycynę, automatykę przemysłową, projektujemy i budujemy najnowocześniejsze samoloty, pociągi, pojazdy elektryczne i autonomiczne, a nawet rakiety kosmiczne. Aktualnie poszukujemy Inżyniera Procesu, który dołączy do naszego zespołu.

Twoje zadania:

  • Analiza wymagań klienta (analiza dokumentacji technicznej, specyfikacji, norm, rysunków, szczegółowych wymagań klienta)
  • Dokumentacja procesu (opracowywanie, doskonalenie, zarządzanie. Standaryzacja najlepszych rozwiązań)
  • Próby technologiczne (nadzorowanie, prowadzenie RMP)
  • Niezgodności i braki wewnętrzne (Aktywny udział w analizach i działaniach mające na celu analizę przyczyn i uniemożliwienie powtarzania się problemów. Dzienna aktualizacja plików OEE, FYR)
  • Flip Chart (Zarządzanie przydzielonym obszarem. Przyjmowanie i weryfikacja propozycji poprawy. Przydzielanie odpowiedzialności. Weryfikacja wykonanych działań)
  • Nowe uruchomienia (Współudział przy analizach wydajnościowych oraz tworzenia AME, analiza dokumentacji technicznej, definiowanie specyfikacji technicznych dla nowych maszyn oraz modyfikacja istniejących. Kontrola dostawcy w czasie realizacji zamówienia, udział w odbiorze technicznym maszyn i urządzeń. Tworzenie FMEA procesu oraz dokumentacji stanowiskowej. Przeprowadzanie/ koordynacja prób, wykonanie próbek PPAP)
  • Doskonałość działania (inicjowanie i wspieranie działań LEAN. Działanie aktywne i kreatywne)
  • Poka Yoke (projektowanie PY, zarządzanie po fazie uruchomienia)
  • Zintegrowany system Zarządzania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wykształcenie wyższe, techniczne lub średnie techniczne i 2 lat doświadczenia w dziale techniki/technologii
  • Wymagana znajomość języka angielskiego, mila widziana znajomość drugiego języka obcego
  • Dobra znajomość programów CAD (np. CATIA, SolidWorks)
  • Znajomość oprogramowania Atlas Copco/ HBM związanych z procesami przykręcania i prasowania
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania projektami
  • Mile widziane doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym
  • Komunikatywność, zdolności interpersonalne

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość certyfikacji i rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów (MultiSport card, Medicover, MyBenefit)
  • Pakiet relokacyjny oraz wsparcie w procesie relokacji
  • Spotkania integracyjne – obecnie online
  • Brak dress code’u

Benefity

  • Opieka medyczna Medicover
  • Karta MultiSport
  • System kafeteryjny MyBenefit
  • Kurs języka angielskiego
  • Program rekomendacji pracowników
  • Wyprawka dla dziecka
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Program emerytalny

Proces rekrutacji jak i pracę w czasie pandemii realizujemy w pełni zdalnie!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
INFO: Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami