Inżynier Procesu - tworzywa sztuczne

Michael Page

okolice Warszawy, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Organizacja należy do międzynarodowej grupy, w skład której wchodzi niespełna 200 fabryk na całym świecie. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest około 35km na zachód od Warszawy.

Informacje o kliencie

W związku z rozwojem organizacji, poszukujemy dla naszego klienta kandydata na stanowisko Inżyniera Procesu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzorowanie projektów wdrożeniowych oraz walidację nowych produktów.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za projekty wdrożeniowe (wprowadzanie maszyn, transfery, relokacja);
  • Przeprowadzanie analiz zapotrzebowania materiałowego;
  • Przeprowadzanie walidacji w obszarze projektów wdrożeniowych;
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej oraz niezbędnych instrukcji i informacji związanych z działem produkcji;
  • Udział w tworzeniu procedur, standardów oraz dokumentacji kontrolnej procesu produkcyjnego;
  • Realizacja zadań zgodnych z zasadami ciągłego rozwoju (zastosowanie narzędzi tj.: raporty 8D, burza mózgów, 5WHY, diagram Ishikawy);
  • Obsługa (nadzór, korekty oraz doskonalenie) systemów wizyjnych odpowiadających za jakość produkowanych wyrobów (Keyence System, TMA System);
  • Ścisła współpraca z Działem Produkcji oraz Działem Utrzymania Ruchu;
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji założonych celów biznesowych;
  • Przestrzeganie norm BHP.

Profil kandydata

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane techniczne);
  • Znajomości i umiejętność samodzielnego użycia narzędzi jakościowych (FMEA, plan kontroli, SPC itp.);
  • Doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych;
  • Doświadczenie w zakresie optymalizacji procesów produkcji
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (poziom B2)
  • Odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Opieka medyczna;
  • Ubezpieczenie zdrowotne;
  • Karta sportowa;
  • System bonusowy;
  • Wczasy pod gruszą;
  • Duże możliwości rozwoju w ramach pionowych struktur w Polsce lub na świecie.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: okolice Warszawy
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page