Inżynier procesu / Technolog

Gliwice, śląskie

Fulco System

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko inżyniera procesu/technologa zajmującego się prowadzeniem procesu przygotowania produkcji, projektów, analizy dokumentacji, współpracy z halą produkcyjną oraz kooperantami.

  • realizacja zadań w ramach powierzonych umów/zleceń,
  • nadzór nad jakością i terminowością realizowanych prac zgodnie z harmonogramem,
  • zarządzanie realizacją projektu, harmonogramem prac,
  • zarządzanie dokumentacją warsztatową, analiza dokumentacji,
  • współpraca z halą produkcyjną,
  • wybór dostawców, przygotowanie zamówień,
  • ścisła współpraca z projektantami i dostawcami,
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej,
  • koordynacja procedur administracyjnych,
  • przygotowywanie wycen i założeń finansowych dla nowych projektów, wsparcie działu handlowego

Wymagania:

  • wiedza dotycząca technologii produkcji,
  • chęci pracy i rozwoju,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość środowiska AutoCAD, Office, SolidWorks,
  • prawo jazdy kat. b,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • dobra organizacja pracy i analityczny umysł.
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • okres wdrożenia przygotowujący do pracy na ww. stanowisku,
  • wysokiej klasy narzędzia do pracy oraz samochód do przejazdów służbowych,
  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach produkcyjnych,
  • szkolenia związane z zajmowanym stanowiskiem,
  • przyjazną atmosferę w młodym, zgranym zespole.

Fulco System jest czołowym polskim producentem elementów małej architektury i wyposażenia... przestrzeni publicznej. Marka Fulco System działa na rynku od ponad 10 lat i trwale wpisała się w branżę.

W okresie ostatnich kilkunastu lat zrealizowaliśmy dostawy dla ponad 500 inwestycji na terenie Polski i ponad 100 dostaw zagranicznych. Wśród naszych realizacji można znaleźć najbardziej prestiżowe lokalizacje publiczne i komercyjne na terenie całego kraju, naszymi klientami są największe polskie miasta, najwięksi generalni wykonawcy oraz kluczowi inwestorzy i zarządcy z sektora komercyjnego.

W naszej ofercie znajduje się ponad 300 produktów w tysiącach wariantów, a dla wybranych klientów realizujemy także projekty indywidualne.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa