Inżynier procesu produkcji

Asistwork Sp z o.o.

Bolesławiec, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Praktyczna znajomość budowy oraz obsługi maszyn.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing oraz Six Sigma.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w rozpoznawalnej międzynarodowej firmie z Bolesławca.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności - dla osób z doświadczeniem wynagrodzenie podstawowe w wysokości 10000-12000 zł brutto plus system premiowy.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Opiekę medyczną.
  • Dofinansowanie do wakacji.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Paczki na święta.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia.
  • Rozwój wiedzy technicznej z zakresu prowadzenia projektów.
  • Dostęp do miejsc parkingowych.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy