Inżynier mechanik w dziale UR zakładu produkcyjnego nowe uruchomienia

Katowice, śląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

7-30-55742

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, w związku z projektami nowych uruchomień i dalszym rozwojem poszukujemy obecnie Kandydatów otwartych na relokację do Radomska i podjęcie pracy na stanowisku: Inżynier mechanik z językiem angielskim.

Miejsce pracy: Radomsko

Zakres obowiązków:
- nadzór nad procesem inwestycyjnym związanym z budową nowej linii technologicznej, instalacją maszyn i instalacji przemysłowych
- wsparcie wiedzą techniczną i umiejętnościami podległych pracowników w zakresie realizowanych prac
- zabezpieczenie ciągłości produkcji i sprawności technicznej maszyn oraz urządzeń produkcyjnych
- analizowanie przyczyny awarii oraz proponowanie działań naprawczych oraz ich konsultacja z osobami dedykowanymi
- raportowanie stopnia realizacji prac
- współpraca z dostawcami i podwykonawcami z uzgodnieniem warunków techniczno – handlowych (terminy realizacji i zakresy zleconych prac)
- realizacja przeglądów, konserwacji oraz remontów z wykorzystaniem zasobów własnych oraz podwykonawców
- analizowanie przyczyn i usuwanie skutków awarii maszyn i urządzeń oraz organizowanie i nadzór nad wdrożeniem nowych maszyn i urządzeń
- uczestnictwo w projektach ciągłej poprawy, które są wdrażane w zakładzie, w celu zapewnienia zgodności z ciągłą polityką doskonalenia

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną
- doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku Inżyniera mechanika w branży produkcyjnej
- wykształcenie techniczne
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie zdobyte w projektach nowych uruchomień

Korzyści:
- konkurencyjne wynagrodzenie
- praca w systemie jednozmianowym
- umowa o pracę i bogaty pakiet benefitów
- bogaty pakiet szkoleń
- możliwość rozwoju kariery w międzynarodowych strukturach firmy
- możliwość uczestnictwa w projektach nowych uruchomień
- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Automatyka , Praca Inne