Inżynier (m/k)

Trenkwalder

Lublin, lubelskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin
Obowiązki:
  • programowanie maszyn CNC,
  • opracowanie i aktualizacja planów produkcyjnych (w razie konieczności umiejętność podejmowania szybkich działań korygujących),
  • nadzorowanie pracy podległego zespołu,
  • utrzymywanie prawidłowych kontaktów z klientami.

Wymagania:
  • doświadczenie w programowaniu maszyn CNC,
  • bardzo dobra znajomość programu CATIA V5,
  • wykształcenie wyższe - kierunek: automatyka, mechanika, procesy przemysłowe, lotnictwo,
  • minimum 5-letnie doświadczenie pracy w branży przemysłowej,
- umiejętność projektowania, programowania, obsługi systemów sterowania numerycznego,
  • biegłość w czytaniu rysunków technicznych, mechanicznych,
- umiejętność budowania prawidłowych relacji i zarządzania zespołem,
- dobra znajomość języka angielskiego B1/B2.

Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio przez naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę na pełen etat w systemie jednozmianowym,
  • pracę w Lublinie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.