Inżynier Jakości Dostawców

Michael Page

Warszawa, lubelskie

Michael Page Michael Page

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży automotive. Organizacja posiada oddziały w 20 krajach i pracuje w oparciu o najnowsze technologie.

Informacje o kliencie

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Jakości Dostawców. Osoba ta będzie odpowiedzialna za monitorowanie zgodności wymagań klienta w planowaniu i rozwoju procesu produkcyjnego.

Opis stanowiska

  • Współpraca przy realizacji projektów planowania jakości/ nadzór nad zapewnieniem jakości dostawców;
  • Planowanie i nadzór nad procesem kontroli okresowej materiałów i komponentów;
  • Zapobieganie wadom wyrobu poprzez monitorowanie i nadzór nad czynnościami kontrolnymi w fazie przyjęcia, zgodnie z planami kontroli;
  • Planowanie i prowadzenie audytów dostawców;
  • Nadzorowanie / monitorowanie realizacji dostaw części;
  • Nadzorowanie dokumentacji procesu zatwierdzania części do produkcji w odniesieniu do głównych dostawców Spółki;
  • Monitorowanie zgodności wymagań klienta w planowaniu i rozwoju procesu produkcyjnego;
  • Opracowanie i nadzór nad aktualizacją dokumentacji kontroli dostaw;
  • Szkolenie personelu w zakresie dokumentacji kontroli dostaw;
  • Monitorowanie wewnętrznych reklamacji (do dostawców);
  • Obliczanie kosztów roszczeń i monitorowanie komunikacji wewnętrznej dostawcy w tym zakresie;
  • Przygotowanie miesięcznych zestawień dotyczących jakości dostawców oraz problemów jakościowych dostawców.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku pracy, w firmie produkcyjnej;
  • Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej;
  • Znajomość narzędzi i standardów jakościowych (8D, FMEA, PPAP);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny.

Oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna;
  • Dofinansowanie nauki języków;
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Duży zakres samodzielności, możliwość rozwoju i pracę w miłej atmosferze, w firmie zorientowanej na pracownika.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page