Inżynier Jakości - branża automotive

Michael Page

okolice Warszawy, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem organizacji, poszukujemy osób na stanowisko Inżyniera ds. Jakości. Osoba ta będzie odpowiedzialna za realizację projektów wdrożeniowych oraz optymalizacyjnych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej. Zakład pracuje w oparciu o najnowsze technologie, a ich siedziba znajduje się w bliskich okolicach Warszawy po zachodniej stronie.

Opis stanowiska

  • Doskonalenie procesów produkcyjnych;
  • Analiza wskaźników jakościowych (PPM, FTQ, koszty braków);
  • Koordynacja projektów związanych z doskonaleniem procesów produkcyjnych oraz nowych wdrożeń (w tym opracowywanie PPAP);
  • Wdrażanie działań prewencyjnych;
  • Prowadzenie szkoleń jakościowych dla pracowników;
  • Udział w opracowywaniu i przeglądach dokumentacji PFD, PFMEA i PCP;
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych;
  • Wsparcie w analizie reklamacji od klientów i wdrażanie działań korygujących.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe;
  • 2 lata doświadczenia na pokrewnym, lub analogicznym stanowisku;
  • Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dobra znajomość MS Office z naciskiem na Excel.

Oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Dofinansowanie nauki języków;
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Spotkania integracyjne.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: okolice Warszawy
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page