Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

Inżynier Elektronik

Kraków, dolnośląskie

HAYS Manufacturing

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1096360

Aktualnie dla naszego Klienta – dostawcy rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych w branży Automotive poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier Elektronik

Zakres obowiązków:
  • Projektowanie i weryfikację układów elektronicznych dla systemów samochodowych
  • Praca w międzynarodowych zespołach projektowych
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Wykonywanie podstawowych testów oraz współpraca z wyspecjalizowanymi laboratoriami zlokalizowanymi w Polsce i zagranicą

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Praktyczna znajomość projektowania układów cyfrowych i analogowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Nasz klient oferuje:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Udział w innowacyjnych projektach realizowanych dla światowych marek samochodów

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv. Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Nasza dywizja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych. Prowadzimy... rekrutacje w dziedzinie zakupów, logistyki, technologii, produkcji, utrzymania ruchu, badania i rozwoju, jakości, optymalizacji procesów, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi.
Gwarancją naszego sukcesu jest przede wszystkim bardzo dobra znajomość rynku i rozbudowana sieć kontaktów, co pozwala na bardzo krótki czas trwania procesu.
Niewątpliwym atutem jest też obszerna, międzynarodowa baza kandydatów, która pozwala prowadzić selekcję na poziomie regionalnym zwiększając szanse sukcesu w poszukiwaniach.
W swojej działalności wykraczamy poza rekrutację: jesteśmy aktywnymi uczestnikami targów, konferencji, współpracujemy także z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami.
Naszą misją jest pozyskiwać najlepszych specjalistów, oraz menedżerów z sektora w którym działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy.
Zespół Manufacturing dzięki rzetelnej wiedzy branżowej tworzy warunki do udanej długoterminowej współpracy.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria