Inżynier ds. Testów (Automatyk)

Michael Page

Okolice Warszawy, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera ds. Testów. Osoba ta będzie odpowiedzialna za Testowanie systemów elektryki, elektroniki oraz automatyki w skanerach bezpieczeństwa i uruchamianie urządzeń.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży technologicznej. Firma jest liderem na rynku i oferuje rozwój w kierunku innowacyjnych rozwiązań. Siedziba znajduje się w odległości ok. 25 km od Warszawy, po północo-wschodniej stronie.

Opis stanowiska

  • Testowanie systemów elektryki, elektroniki oraz automatyki w skanerach bezpieczeństwa;
  • Uruchamianie i wdrożenia urządzeń;
  • Wykonywanie prac montażowych;
  • Sporządzanie raportów z wykonanej pracy;
  • Diagnostyka i wykonywanie prac montażowych na terenie kraju i w Europie (wyjazdy po okresie wdrożeniowym ok. 30 % czasu pracy).

Profil kandydata

  • Wykształcenie inżynierskie: elektryka, elektronika, elektrotechnika;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku (prowadzenie testów/ uruchamianie urządzeń);
  • Praktyczna znajomość elektryki, elektroniki, elektrotechniki;
  • Znajomość zasad programowania sterowników PLC (preferowany Simens);
  • Podstawowa znajomość standardów przemysłowych sieci Ethernet/IP oraz Profinet;
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych urządzeń i instalacji;
  • Uprawnienia SEP do 1 kV mile widziane.

Oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Zatrudnienie w firmie z kapitałem zagranicznym wykorzystującej innowacyjne rozwiązania;
  • Stabilność zatrudnienia i rozwój zawodowy w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Okolice Warszawy
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page