Inżynier ds. szkoleń produktowych z językiem angielskim

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

7-30-56471

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydata, który rozpocznie pracę na stanowisku: Inżynier ds. szkoleń produktowych z językiem angielskim.

Zakres obowiązków:

- prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla pracowników firmy z obszaru produktowego
-prowadzenie szkoleń zewnętrznych dla Klientów firmy (głównie na terenie Europy i Polski)
-doradztwo techniczne dla Klientów firmy
-współpraca z globalnymi zespołami R&D, projektowymi i jednostkami produkcyjnymi

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne
- znajomość języka angielskiego umożlwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną (warunek konieczny)
- gotowość do wyjazdów służbowych (20% czasu pracy w roku)
- doświadczenie w obszarze kontaktu z Klientem
- atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń technicznych

Korzyści:
- specjalistyczne szkolenia wdrożeniowe w Polsce i za granicą
- praca w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych pod względem technicznym projektów
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki merytorycznemu wsparciu ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży technicznej
- możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych
- bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multi-Sport, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, kursy językowe, bony premia roczna)
- samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
- możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy
- przyjazna atmosfera pracy
- praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy produktów oraz odbiorców

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości