Inżynier ds przygotowania i realizacji Inwestycji

Kraków, małopolskie

Ruko Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dział przygotowania Inwestycji dużej firmy budowlanej poszukuje kandydata na stanowisko inżynier ds przygotowania i realizacji Inwestycji

Wymagania

doświadczenie - minimum 3 lata w pracy na podobnym stanowisku
umiejętność przygotowania przedmiaru robót budowlanych na bazie dokumentacji projektowej (pdf, dwg)
znajomość rynku budowlanego, firm podwykonawczych, cen materiałów i usług budowlanych
Oferujemy pracę w młodym i przyjaznym zespole i atrakcyjne wynagrodzenie

Firma budowlana realizująca inwestycje w systemie generalnego... wykonawstwa.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inżynieria , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis