Inżynier ds. przetwórstwa tworzyw sztucznych - wulkanizacja

Tychy, śląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

7-30-54023

Wraz z naszym Klientem, międzynarodową, nowoczesną firmą z branży produkcyjnej, w związku z rozbudową działu Inżynierii szukamy osób, które są gotowe do dalszego rozwoju na stanowisku: Inżynier ds. przetwórstwa tworzyw sztucznych – wulkanizacja.

Zakres obowiązków:

- nadzór nad przeprowadzaniem prac, nadzór nad zmianami technologicznymi
- optymalizacja procesów technologicznych w celu poprawy ich jakości (proces wulkanizacji)
- ustalenie i bieżąca kontrola parametrów produkcyjnych
- prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technologicznej
- monitorowanie i kontrola stanu oprzyrządowania maszyn i narzędzi na wydziale wulkanizacji
- analiza problemów i optymalizacja procesu produkcyjnego poprzez proponowanie i wprowadzanie usprawnień w zakresie ustawień maszyn

Wymagania:
- wykształcenie wyższe - kierunki techniczne: inżynieria materiałowa lub pokrewne
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- znajomość obszaru przetwórstwa tworzyw sztucznych – obszar wulkanizacji
- doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
- umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technicznej
- umiejętność analizy problemów z wykorzystaniem narzędzi i technik analitycznych

Korzyści:
- praca w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych pod względem technicznym projektów
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki merytorycznemu wsparciu ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży Automotive
- możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych
- bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multi-Sport, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, kursy językowe, bony i premie świąteczne, dofinansowanie do stołówki, dofinansowanie do dodatkowego kształcenia)
- możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy
- przyjazna atmosfera pracy
- praca w rozpoznawanej, nowoczesnej, stabilnej firmie

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Inżynieria , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Kontrola jakości