Inżynier ds. produkcji i wdrożeń nowych produktów

Michael Page

Mazowieckie, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla mojego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Starszy/Inżynier Produkcji. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie wybrana grupą produktów w Operacji od wdrożenia poprzez optymalizację istniejących produktów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z sektora FMCG. W związku z rozwojem organizacji i wdrożeniem nowych marek poszukujemy osób na stanowiska Inżynier Produkcji.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie wybrana grupą produktów w Operacji od wdrożenia poprzez optymalizację istniejących produktów.
  • Odpowiedzialność za skuteczne wdrożenie i uruchomienie nowego wyrobu gotowego do masowej produkcji zgodnie z założeniami kosztowymi, jakościowymi i BHP.
  • Ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego poprzez jego analizę oraz wdrażanie nowych rozwiązań i usprawnień.
  • Odpowiedzialność za roczny przegląd standardów kosztowych oraz zarzadzanie budżetem części formatowych do kwoty ok. $ 100k, wydatkowaniem i zakupywaniem nowych części zgodnie z założeniami budżetowymi.
  • Odpowiedzialność za projekty inwestycyjne w kontrolowanej kategorii produktowej
  • Współpraca i komunikacja z globalnymi funkcjami jak NPE&D, R&D, Global MFG, Sourcing, Planning oraz dostawcami opakowań i surowców.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, techniczne
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widzianedoświadczenie w opracowywaniuopakowańkosmetycznych, farmaceutycznychlubproduktówFMCG
  • Dobra znajomość technologii produkcji i linii pakujących oraz zrozumienie najnowszych trendów na rynku
  • Czytanie i interpretacjarysunkówtechnicznych
  • Znajomośćtechnologii i procesówprodukcyjnych
  • Doświadczenie w zarządzaniuprojektami
  • Wysokipoziomumiejętnościrozwiązywaniaproblemów i podejmowaniadecyzji
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • Niezależne, samodzielne stanowisko
  • Międzynarodowe projekty (wdrożeniowe i optymalizacyjne)
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności w doświadczonym zespole
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Mazowieckie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page