Inżynier ds. Ochrony Środowiska/ Specjalista ds. BHP i Środowiska

SPRING PROFESSIONAL

08-400 Garwolin, mazowieckie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: 08-400 Garwolin

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy z branży kosmetycznej poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Obszar działania: woj. mazowieckie

Główne zadania:

• Nadzór nad stroną formalno-prawną obszarze ochrony środowiska dla fabryki (Bieżące monitorowanie zmian w prawie, Prowadzenie sprawozdawczości i raportowania z zakresu ochrony środowiska,...)
• Nadzór nad zapewnieniem zgodności z normą:
• ISO14001 (Koordynacja i udział w audytach, nadzór nad procedurami w zakresie ochrony środowiska..)
• Kierowanie działaniami w zakresie polityki zrównoważonego rozwoju {Monitorowanie kopalnych i globalnych wskaźników KPI środowiskowych, Definiowanie strategii w zakresie ochrony środowiska, budowanie świadomości proekologicznej w zakładzie...)
• Nadzór nad instalacjami mediów około produkcyjnych (bieżące utrzymanie, modernizacje, prowadzenie projektów inwestycyjnych, zarządzenie firmami zewnętrznymi, zarządzanie budżetem)

Wymagania:
• Wykształcenie techniczne, kierunek: inżynieria środowiska, Technika sanitarna, inżynieria produkcji;
• Minimum 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
• Znajomość zagadnień dot. Ochrony Środowiska w zakładzie Produkcyjnym
• Znajomość zagadnień z zakresu mediów produkcyjnych (wytwarzania wody, pary, spręż, powietrza, procesów oczyszczania ścieków);
• Język angielski min. B1/B2;
• Dobra znajomość: AutoCad, Excel, Power Point;
• Samodzielność, Komunikatywność, otwartość na zmiany

Oferujemy:
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w swoim sektorze o bardzo dobrze postrzeganej marce;
• Szkolenia wewnętrzne, możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
• Realną perspektywę rozwoju w ramach struktur firmy;
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet medyczny.