Inżynier ds. infrastruktury technicznej

Michael Page

mazowieckie, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta- międzynarodowego lidera branży FMCG poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier infrastruktury technicznej.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma produkcyjna z sektora FMCG należąca do międzynarodowego koncernu. Zakład produkcyjny, do którego prowadzimy obecnie rekrutację zlokalizowany jest w północno-wschodniej części woj. mazowieckiego.

Opis stanowiska

  • Opieka infrastrukturą zewnętrzną, budynkami oraz mediami, ochrona przeciwpożarowa, dozór higieniczny, ochrona mienia.
  • Organizacja pracy przy urządzeniach energetycznych, instalacji sprężonego powietrza, pary, woda.
  • Przygotowanie krótko i długoterminowych planów obsługi urządzeń, instalacji i innych elementów infrastruktury technicznej.
  • Analiza przyczyn awarii i podejmowania działań prewencyjnych
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi oraz innymi obszarami w firmie.
  • Przygotowywanie budżetu oraz bieżąca kontrola kosztów generowanych w zarządzanym obszarze.
  • Branie udział w realizowanych projektach w organizacji.
  • Zapewnienie wsparcia technicznego podczas przyjmowania do eksploatacji nowych maszyn, budynków, instalacji.
  • Praca z dokumentacją techniczną.

Profil kandydata

  • Ukończone studia kierunkowe (m.in. elektrotechnika, mechanika lub inżynieria procesowa; budownictwo).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym.
  • Ponad 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą techniczną / dział utrzymania ruchu w środowisku międzynarodowym (mile widziana branża FMCG).
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami.
  • Umiejętność samodzielnego działania i pozyskiwania informacji;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i aplikacji typu AUTOCAD
  • Proaktywne podejście w realizacji zadań.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji.
  • Umowa o pracę.
  • Nagroda roczna.
  • Bogaty pakiet benefitów - m.in. dofinansowanie do urlopów, bony świąteczne, prywatna opieka medyczna, karta sportowa.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: mazowieckie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page