Inżynier Doskonalenia Procesu

Michael Page

Warszawa, zagranica

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem organizacji poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Inżyniera Doskonalenia Procesu. Nowy pracownik będzie członkiem zespołu odpowiedzialnego za usprawnianie i optymalizację procesów produkcyjnych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG. Rekrutacja jest prowadzona do zakładu zlokalizowanego ok. 50 km od Łodzi.

Opis stanowiska

  • Bezpośrednia odpowiedzialność za poprawne działanie systemu MOM oraz GLA
  • Usprawnianie i optymalizacja procesów produkcyjnych pod kątem poprawy wydajności, efektywności, ergonomii, bezpieczeństwa i jakości
  • Uruchomienie nowych linii produkcyjnych i technologii
  • Analizowanie procesu produkcyjnego pod kątem eliminacji/redukcji ryzyka i strat
  • Wspieranie i udział we wdrażaniu nowych produktów i narzędzi
  • Wspieranie działu produkcji w celu terminowej realizacji zleceń zgodnie ze standardami jakościowymi oraz założonymi wskaźnikami KPI
  • Udział w audytach zewnętrznych i wewnętrznych
  • Szkolenie, wdrożenie i nadzór nad 5S3R
  • Nadzór nad systemem sugestii
  • Tworzenie i nadzór nad procedurami i instrukcjami powstającymi w zakładzie

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • Biegła znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie
  • Doświadczenie i wiedza z zakresu technologii procesu produkcyjnego
  • Umiejętność przeprowadzenia analizy przyczynowo - skutkowej i formułowania logicznych wniosków
  • Znajomość procesów i narzędzi Lean Manufacturing (KAIZEN, TPM, 5S, SMED)
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki i automatyki przemysłowej

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów - m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta sportowa,
  • Transport na wyznaczonych trasach (Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Pabianice, Poddębice, Niemysłów, Ozorków, Łęczyca, Sieradz, Zduńska Wola, Uniejów, Kutno, Turek)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page