Inżynier Budowy

Michael Page

Warszawa, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za kontrolę jakości i terminowości robót budowlanych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest polski deweloper posiadający bogaty portfel inwestycji wielofunkcyjnych.

Opis stanowiska

  • Kontrola jakości i terminowości robót budowlanych
  • Uzupełnianie dokumentacji budowlanej - zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • Koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami
  • Dokonywanie odbiorów robót - zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • Nadzorowanie spełniania wymogów BHP i Oś na kontrakcie
  • Ścisła współpraca z Działem Obsługi Gwarancyjnej Budów
  • Organizacja /przeprowadzanie instruktarzy BHP / pracownikom / podwykonawcom.

Profil kandydata

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (inżynier/ magister) budowlane
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na budowie - staż lub praca na stanowisku inżyniera budowy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość specyfiki robót budowlanych i instalacyjnych
  • Umiejętność rozwiązywania kompleksowych zagadnień technicznych
  • Umiejętność przedmiarowania robót w branży budowlanej i pokrewnych

Oferujemy

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Kartę Multisport dla Ciebie oraz Twoich bliskich
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page