Inżynier budowy

UNIBEP S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania
  • Posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe (inżynier/magister) budowlane,

  • Masz za sobą pierwsze doświadczenie zawodowe na budowie -przepracowany co najmniej rok na stanowisku Inżyniera budowy,

  • Posługujesz się płynnie w programie MS Excel oraz AutoCad,

  • Jesteś zorganizowany/a oraz nie boisz się kontaktów z drugim człowiekiem.

Twój zakres obowiązków
  • Kontrola jakości i terminowości robót na powierzonym odcinku,

  • Uzupełnianie dokumentacji budowlanej - zgodnie z wewnętrznymi procedurami,

  • Koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami,

  • Dokonywanie odbiorów robót - zgodnie z wewnętrznymi procedurami,

  • Prowadzenie racjonalnej gospodarki sprzętowo-materiałowej,

  • Prowadzenie kontroli jakości robót - zgodnie z wewnętrznymi procedurami oraz współpraca z działem Jakości i Technologii Robót,

  • Nadzorowanie spełniania wymogów BHP i Oś na kontrakcie,

  • Weryfikacja dostaw materiałów - jakościowa, ilościowa oraz nadzór nad rozładunkiem i składowaniem,

  • Ścisła współpraca z Działem Obsługi Gwarancyjnej Budów - usuwanie wad,

  • Organizacja /przeprowadzanie instruktarzy BHP / Oś pracownikom / podwykonawcom.

To oferujemy
  • Umowę o pracę w polskiej rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym,

  • Dostarczamy niezbędne narzędzia pracy - komputer, telefon służbowy,

  • Pracujemy na narzędziach Microsoft,

  • Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji oraz bogaty pakiet socjalny (m.in. karta FitSport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, świadczenia świąteczne, imprezy integracyjne, itp.),

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji ze środków firmowych.

Prezentacja firmy

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa o 70-letnim doświadczeniu, specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy