Inżynier Budowy ds. Elektrycznych

Kraków, małopolskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla krakowskiego oddziału naszego klienta – rozpoznawalnego Generalnego Wykonawcy, poszukujemy aktualnie Inżyniera Budowy ds. Elektrycznych z doświadczeniem w obszarze budownictwa kubaturowego.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku uczestniczyć będzie w planowaniu, koordynacji i nadzorowaniu jakości oraz terminowości realizowanych na budowie robót elektrycznych, we współpracy z Kierownikiem Robót Elektrycznych. Dodatkowo Inżynier Budowy ds. Elektrycznych odpowiadać będzie za przygotowywanie i opracowywanie odpowiedniej dokumentacji, a także za wysyłanie zapytań ofertowych i weryfikację ofert podwykonawców.

Nasz Klient zapewnia:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego, przy realizacji dużych projektów kubaturowych
  • Pracę dla firmy o stabilnej pozycji na rynku, na podstawie umowy o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów i szkolenia

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy na budowie, na podobnym stanowisku- mile widziane
  • Gotowość do wyjazdów służbowych- praca na miejscu prowadzonej inwestycji (woj. śląskie i małopolskie)
  • Znajomość procesów technologicznych wykonywania robót elektrycznych i teletechnicznych
  • Znajomości cen materiałów i usług w branży elektrycznej

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena