Inżynier automatyki (robotyki)

Rabugino Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o.
Rabugino Sp. z o.o. firma produkująca komponenty techniczne z tworzyw sztucznych oraz wózki sklepowe Rabtrolley poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Zakres obowiązków :

  • Opracowywanie instrukcji technicznych, planów przeglądów maszyn i urządzeń
  • Nadzór nad prawidłowym wykorzystywaniem oprogramowania wspomagającego dział UR
  • Szkolenie personelu technicznego (techników zmianowych)
  • Wsparcie dla techników UR w zakresie naprawy układów sterowania urządzeń przemysłowych
  • Nadzorowanie urządzeń pracujących w cyklu zautomatyzowanym oraz pracy robotów przemysłowych
  • Opracowywanie koncepcji urządzeń montażowych, poka- yoke, testowanie rozwiązań
  • Tworzenie urządzeń produkcyjnych , rozwiązań dla zakładu ułatwiających i przyspieszających produkcję, a także wspomagających jej optymalizację
  • Projektowanie układów sterowania dla potrzeb zakładu w zakresie drobnej automatyki przemysłowej
  • Konstruowanie elementów i podzespołów układów automatycznej regulacji, tworzenie oprogramowania dla układów sterowania PLC
  • Uczestniczenie w odbiorze i uruchamianiu projektów technicznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (robotyka)
  • wiedza z zakresu automatyki przemysłowej, mechatroniki
  • doświadczenie na stanowisku automatyka (min. 2 lata w służbie utrzymania ruchu)
  • umiejętność programowania sterowników PLC
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • gotowość do pracy 2-zmianowej

Oferujemy:

  • Ciekawą i stabilną pracę w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • Pracę na warunkach partnerstwa i koleżeństwa w zgranym zespole
  • Wysokość wynagrodzenia uzależniamy od umiejętności i wiedzy kandydata