Inżynier Automatyk

Michael Page

Warszawa, pomorskie

Michael Page Michael Page

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Automatyk. Osoba ta będzie odpowiedzialna za tworzenie działu

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest duża, międzynarodowa firma produkcyjna z branży automotive. Aktualnie jest w fazie dynamicznego rozwoju, w tym tworzenia nowego obszaru. Zakład jest zlokalizowany w odległości ok. 35 km na południe od Gdańska.

Opis stanowiska

  • Utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń znajdujących się na terenie zakładu;
  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń oraz ich bieżąca konserwacja;
  • Podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapobiegania awariom maszyn/urządzeń;
  • Diagnostyka, usuwanie awarii i usterek maszyn/urządzeń;
  • Wdrażanie usprawnień i modyfikacji maszyn/urządzeń oraz stanowisk produkcyjnych;
  • Uaktualnianie dokumentacji zgodnie z bieżącą sytuacją;
  • Utrzymanie i konserwacja infrastruktury technicznej;
  • Nadzorowanie zapasami i wnioskowanie o zakup części zamiennych;
  • Koordynowanie prac serwisów zewnętrznych;
  • Odbiory maszyn od strony utrzymania ruchu u dostawcy jak i na miejscu w Eaton.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe;
  • Znajomość układów mechanicznych, elektrycznych, hydraulicznych, pneumatycznych oraz automatyki przemysłowej;
  • Wiedza na temat bezpieczeństwa pracy z ww. urządzeniami;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Umiejętność analizowania pracy maszyn i przebiegów procesów produkcyjnych;
  • Umiejętność lokalizacji i naprawianie awarii produkcyjnych;
  • Doświadczenie z zakresu konserwacji maszyn;
  • Znajomość zagadnień TPM;
  • Oczekiwane min 2 lata doświadczenia w pracy z urządzeniami przemysłowymi jako automaty/mechanik/technik UR;
  • Samodzielność, zaangażowanie i dokładność;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej;
  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego oraz pakiet benefitów dodatkowych;
  • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych w zakładach produkcyjnych w Polsce i za granicą;
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne organizowane przez doświadczoną kadrę menadżerską;
  • Bogaty pakiet socjalny, opieka medyczna, karta sportowa oraz ubezpieczenie grupowe;
  • Dofinansowanie nauki języków obcych.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page