Inżynier Automatyk

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1154293

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży metalowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Inżyniera Automatyka. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w okolicy Krakowa. Poniższa oferta skierowana jest do kandydatów, którzy posiadają doświadczenie w programowaniu PLC.

 Obowiązki:

  • Dbałość o ciągłość procesu produkcyjnego w zakresie automatyki przemysłowej
  • Wsparcie istniejącej infrastruktury automatyzacji w celu uzyskania optymalnej wydajności i zminimalizowania przestojów
  • Programowanie i modernizacja sterowników PLC oraz systemów SCADA
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej
  • Przygotowanie specyfikacji technicznych i dobór rozwiązań technicznych (oprogramowanie, sprzęt, sieć)
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii
  • Wdrażanie i testowanie dostarczonych systemów sterowania procesami
  • Instalacja i wdrożenie systemu i oprogramowania zgodnie z wymaganiami, przy współpracy o z zewnętrznymi dostawcami
  • Projektowanie, opracowywanie i wdrażanie usprawnień procesów na nowych i istniejących liniach
  • Poprawa jakość wszystkich systemów
  • Praca w systemie 3 – zmianowym

Wymagania:

 • Praktyczna umiejętność programowania, modernizacji i uruchamiania systemów PLC/SCADA
• Znajomość środowisk programistycznych: InTouch, SIMATIC STEP 7 WinCC (Siemens), RSLogix 5000, FactoryTalk (Rockwell Automation)
• Umiejętność czytania, analizowania i tworzenia schematów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych
• Niezbędne doświadczenie wymagane w programowaniu PLC, systemach RF-id, systemach kodów kreskowych, topologii sieci, robotach
• Doświadczenie w architekturze TCP/IP i sieci rozległej
• Praktyczna wiedza w zakresie elektryki/pneumatyki/hydrauliki
• Bardzo dobre umiejętności zarządzania projektami oraz czasem
• Znajomość narzędzi Lean Manufacturing – mile widziana
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

 Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę
• Elastyczne godziny pracy
• Międzynarodowe środowisko pracy
• Program poleceń pracowników
• Odzież i sprzęt do pracy: telefon, laptop
• Nagrody kwartalne, roczne i jubileuszowe
• Możliwość wyjazdów służbowych
• System nagród za wspieranie wartości firmy
• Dofinansowanie do karty multisport
• Opieka medyczna
• Kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje
• Pakiet socjalny
• Dofinansowanie do gorącego posiłku
• Przyjazną atmosferę w pracy
• Możliwość rozwijania umiejętności w kierunku technologii przemysłu 4.0

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania aplikacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy