Opis stanowiska pracy

Do naszego biura w Warszawie poszukujemy inżyniera automatyka/elektryka lub studenta 5 roku zainteresowanego pracą w systemach automatyki budynkowej.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie systemów automatyki budynkowej, nadzór nad instalacją systemów i urządzeń, programowanie sterowników, wykonywanie rozruchów i uruchomień.

Oferujemy:

- uczestnictwo w ciekawych projektach, dających możliwość rozwoju zawodowego,
- zatrudnienie na pełny etat i umowę o pracę,
- niezbędne narzędzia do pracy,
- przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole.

Wymagania

Wymagania konieczne:

- wykształcenie wyższe techniczne (ew. student 5 roku) o kierunku elektrotechnika / automatyka i robotyka oraz kierunki pokrewne,
- znajomość sterowników PLC,
- znajomość systemów SCADA,
- umiejętność zarządzania zespołem instalatorów i skutecznego egzekwowania zadań,
- umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, schematów eleKtrycznych, projektów automatyki ,
- gotowość do wyjazdów delegacyjnych,
- prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

- uprawnienia SEP do 1kV,
- praktyczną znajomość języka angielskiego,
- znajomość technologii wentylacji i klimatyzacji.

Prezentacja firmy

Marka Control System istnieje na rynku od 1997 roku, a spó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria