Instrumentation Lead Engineer

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1172855

Obecnie dla naszego Klienta – firmy z branży energetycznej, zlokalizowanego w Krakowie poszukujemy kandydatów na stanowisko Instrumentation Engineer.

Twoje obowiązki:
  • Wykonywanie projektów dla przemysłu rafineryjnego
  • Przygotowywanie listy narzędzu i przyrządów, kart katalogowe, zaworów, analizatorów
  • Przygotowywanie rysunków elektrycznych i przyrządów, odbiory materiałów
  • Kontakt z klientami i dostawcami
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej pod kątem kompletności i zgodności z normami
  • Uczestnictwo w przeglądach
  • Nadzorowanie prac montażowych
  • Raportowanie wyników do Kierownika Zespołu

Nasze wymagania
  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Ponad 3 letnie doświadczenia w firmie inżynieryjnej w zakresie instalacji
  • Umiejętność samodzielnej pracy nad przygotowaniem propozycji i wykonaniem projektów oprzyrządowania dla projektów krajowych i międzynarodowych
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego/rosyjskiego lub innego
  • Znajomość bezpieczeństwa funkcjonalnego programowalnego systemu elektronicznego i przyrządowego systemu bezpieczeństwa dla przemysłu procesowego
  • Mile widziane standardy IEC 61508 i 61511,
  • Mile widziana znajomość obsługi komputera, znajomość aplikacji typu MS Office, ACAD, Smart Plant Instrumentation, SmatPlant 3D,
  • Gotowość do wyjazdów krótko- i długoterminowych (3-6 miesięcy) do innych ośrodków inżynierskich i na place budowy na całym świecie

Co zyskujesz?
• prywatną opiekę medyczną
• kartę Multisport
• ubezpieczenie na życie
• możliwość pracy hybrydowej
• dofinansowanie do wakacji
• parking dla pracowników
• imprezy integracyjne
• pracę ciekawym środowisku w międzynarodowej organizacji
• pracę w zespole międzykulturowym
• nowoczesne biuro
• możliwość rozwoju i szkolenia
• możliwość zmiany stanowiska, działu
• możliwość zakupu udziałów firmy na preferencyjnych warunkach

Mandatory legal footer to be added at the bottom of job description

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy