Instalator technik monter systemów zabezpieczeń (CCTV, SSWiN, KD)

Monitoring & IT

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko instalatora systemów nisko-prądowych CCTV, SSWiN, KD. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, system premii miesięcznych. Praca na terenie Krakowa i okolic.

ZAKRES:

- instalacja, konfiguracja systemów zabezpieczeń monitoring, alarmy, domofony, wideodomofony
- prowadzenie okablowania do w/w systemów
- wizyty konserwacyjne i serwisowe

OFERUJEMY:

- Umowa o pracę w pełnym lub nie pełnym zakresie godzinowym
- Wynagrodzenie stałe miesięczne + premie (uzależnione od wyników)
- Okresowe bezpłatne szkolenia teoretyczne i praktyczne
- Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy

Wymagania

- Doświadczenie w montażu instalacji teletechnicznych głównie CCTV, SSWiN, w mniejszym stopniu KD
- Dobra organizacja pracy własnej, uczciwość, dokładność
- Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości
- Prawo jazdy kat. B
- Mile widziana praktyczna znajomość zagadnień sieciowych, komputerowych

Prezentacja firmy

Firma MONITORING & IT specjalizuje się w dystrybucji oraz usługach z zak... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Ochrona, Praca Inne