Instalator, serwisant - elektryka, telekomunikacja, automatyka

Chomtech.pl Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

- instalacja okablowania
- montaż i podłączanie urządzeń elektrycznych, automatyki, telekomunikacji (rozdzielnice elektryczne, gniazda, okablowanie strukturalne, systemy alarmowe, kamery, automatyka itp.)
- lutowanie, łączenie obwodów itp.
- drobne konstrukcje w zakresie elektroniki i automatyki
- programowanie urządzeń

Oferujemy:
- szkolenia specjalistyczne techniczne
- realną możliwość rozwoju zawodowego
- kontakt z nowoczesnymi technologiami
- pracę w przyjaznej atmosferze

Wymagania

- umiejętność obsługi podstawowych urządzeń pomiarowych (multimetr, oscyloskop itp.)
- znajomość elektroniki (mile widziane osoby z pasją w tym kierunku)
- kreatywność
- umiejętność lutowania i łączenia obwodów
- prawo jazdy kat. "B"
- dyspozycyjność, chęć do pracy na wyjeździe

Prezentacja firmy

chomtech.pl® sp. z o. o. jest wyspecjalizowanym dostawcą systemów bezpie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria