Inspektor nadzoru w branży budowlano- konstrukcyjnej

IWNISE Sp. z o.o.

Powiat Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru w zakresie branży architektoniczno-budowlanej zgodnie z wymaganiami Prawa Budowlanego,
Ponadto:
- raportowanie o postępie prac;
- analiza dokumentacji w zakresie prowadzonej branży w tym budowlanej i wykonawczej;
- uczestniczenie w naradach z projektantami, wykonawcami oraz przedstawicielami inwestora;
- rozliczanie wykonanych prac przez podwykonawców

Wymagania

Doświadczenie w zakresie:
- prowadzenia nadzoru inspektorskiego inwestycji z ramienia inwestora w zakresie obiektów kubaturowych w szczególności biurowych, hotelowych lub użyteczności publicznej,
- wymagane doświadczenie co najmniej 5- cio letnie doświadczenie na stanowisku kierownika robót lub budowy lub inspektora nadzoru budowlanego ,
- oraz równolegle wymagane doświadczenie w realizacji w ciągu ostatnich 8 lat minimum 2 usług inspektora nadzoru inwestorskiego pry realizacji robót budowlanych w budynkach użyteczności publicznej o kubaturze pow.5 tys m3 każdy,
- uczestnictwo w realizacjach dużych inwestycji w strukturach inwestora zastępczego

Prezentacja firmy

zarządzanie, nadzór i koordynacja robót budowlanych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
do 12 m-cy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie