Inspektor nadzoru jakości prac mechanicznych i spawalniczych - praca w Ostrołęce

Tecnicas Reunidas S.A. Oddział w Polsce

Ostrołęka, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • sprawowanie nadzoru jakościowego nad pracami montażowymi mechanicznymi (montaż mechaniczny urządzeń ciśnieniowych, zbiorników, rurociągów, pomp, elementów urządzeń wirujących)
  • weryfikacja dokumentacji jakościowej
  • prowadzenie konsultacji / doradztwa w zakresie jakości prac montażowych
  • monitorowanie działań jakościowych i ich doskonalenia przez dalszego podwykonawcę

Wymagania

  • dyplom inżyniera mechanika (technologia budowy maszyn, energetyka)
  • uprawnienia IWE lub IWI, certyfikat kompetencji w badaniach VT-2 (inne uprawnienia w zakresie NDT będa dodatkowym atutem)
  • doświadczenie w nadzorze jakościowym prac montażowych mechanicznych
  •  minimum 3 lata doświadczenia na budowach w obszarze budownictwa przemysłowego
  • doświadczenie w pracy w konsorcjum i z klientem zewnętrznym oraz w weryfikacji dokumentacji jakościowej

Prezentacja firmy

Técnicas Reunidas is an international general contractor engaging... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie