Inside Sales & Customer Service Representative / Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Trenkwalder

Katowice, śląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Obowiązki:
  • prowadzenie bieżącej obsługi handlowej klientów krajowych i zagranicznych,
  • zapewnianie właściwej realizacji umów i zamówień sprzedaży (wystawianie dokumentów sprzedaży, pilnowanie terminowości dostaw),
  • przygotowywanie ofert sprzedaży z uwzględnieniem specyficznych wymagań klienta, zgodnie ze strategią sprzedaży,
  • monitorowanie stanów magazynowych produktów, w kontekście zamówień klientów,
  • organizacja transportu krajowego i międzynarodowego, z magazynów do klientów,
  • przygotowanie dokumentów handlowych, sporządzanie dokumentacji eksportowej oraz wprowadzanie zamówień i danych do wewnętrznego systemu ERP,
  • prowadzenie postępowań reklamacyjnych związanych ze sprzedażą/transportem,
  • nadzór nad płatnościami klientów.
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, mile widziane,
  • doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży wewnętrznej dla klientów przemysłowych, mile widziane,
  • znajomość języka angielskiego - bardzo dobra, mile widziana,
  • umiejętność szybkiego reagowania na pojawiające się problemy,
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność oraz zaangażowanie,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:
  • atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowej organizacji,
  • możliwość pracy hybrydowej,
  • nieformalną atmosferę pracy w młodym zespole profesjonalistów.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy