Infrastructure Project Manager

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
Infrastructure Project ManagerMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Zarządzanie infrastrukturą całego działu IT oraz uczestnictwo w planowaniu projektów
  • Wsparcie zespołów od strony technicznej
  • Zarządzanie analityczne i problemowe
  • Udoskonalenia procesu / systemu, udział w strategii testowej
  • Odpowiedzialność za zebranie całej stosownej dokumentacji potrzebnej do wspierania zespołów IT
  • Ścisła współpraca z zespołami App Support / Dev
  • Uczestnictwo  w projektach na skalę globalną

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w zakresie pracy z infrastrukturą klasy korporacyjnej
  • Znajomość zagadnień: UNIX (AIX / Solaris / Linux), UNIX / Cluster, Veritas Volume Manager, Veritas Cluster Server i Veritas Netbackup Client
  • Doświadczenie w konfiguracji i obsłudze środowisk serwerowych systemu Windows 2000/2003/2008
  • Praktyczna wiedza z zakresu wirtualizacji (VMWare)
  • Doświadczenie w pracy z takimi narzędziami jak: jak Control-M lub Autosys
  • Znajomość koncepcji ITIL
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołami technicznymi oraz w budowaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i elastyczne formy współpracym (umowa o pracę lub B2B)
  • Pracę wśród doświadczonych Specjalistów i realny wpływ na kształt projektu
  • Możliwość pracy zdalnej: 2 dni w tygodniu
  • Udział w złożonych, nowatorskich projektach
  • Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.