informatyk; kurs ECDL; robotyka; kurs kompetencji informatycznych; trener

BPR Consulting

Ostrołęka, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się organizacją szkoleń zatrudni trenera/nauczyciela informatyki/ robotyki do przeprowadzenia warsztatów dla uczniów z zakresu:

- Kompetencji informatycznych ECDL (lub kurs równoważny) (60 godzin/1 grupa)
- Robotyki (60 godzin/1 grupa)

Czas realizacji warsztatów: wrzesień 2019 - czerwiec 2020

Wymagania

- wykształcenie wyższe adekwatne do prowadzonego kursu
- min. 3 letnie doświadczenie w pracy trenerskiej w obszarze zgodnym z tematyką kursu

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
65PLN - 70PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inne, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia