Industrial Construction Legal Advisor

Michael Page

Warsaw, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba będzie miała możliwość rozwoju w międzynarodowym podmiocie energetycznym. Do jej głównych obowiązków należeć będzie m.in. wsparcie całego procesu inwestycyjnego czy też zarządzanie i doradztwo prawne w zakresie przepisów administracyjnych, budowlanych czy też gruntowych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży multi-energetycznej. W związku ze stałym rozwojem poszukuje samodzielnego Radcy Prawnego, który będzie odpowiedzialny za m.in. wsparcie całego procesu inwestycyjnego oraz doradztwo prawne oparte na prawie administracyjnym, budowlanym czy też gruntowym.

Opis stanowiska

  • Wsparcie całego procesu inwestycyjnego
  • Kontrola oraz wsparcie w tworzeniu umów m.in. dzierżawy gruntów
  • Przestrzeganie zasad firmy i wspieranie w wdrażaniu tych zasad w środowisku kontraktowym
  • Aktywne uczestnictwo w procesach administracyjnych, w zakresie prawa budowlanego i kwestii związanych z nieruchomościami
  • Wsparcie w innych sprawach związanych z kontraktami budowlanymi oraz nieruchomościami
  • Samodzielna obsługa prawna Spółki oraz całej grupy kapitałowej
  • Tworzenie, negocjowanie oraz interpretacja umów względem zgodności z polityką firmy
  • Tworzenie opinii oraz analiz prawnych na potrzeby poszczególnych działów Spółki
  • Budowanie świadomości prawnej w Spółce, monitorowanie zmian w odpowiednich przepisach, informowanie o nich wewnętrznych interesariuszy Spółki, zapewnienie zgodności Spółki ze wszystkimi obowiązującymi przepisami prawa oraz regulacjami dotyczącymi jej branży
  • Ocena potencjalnego ryzyka związanego z różnymi decyzjami biznesowymi i udzielanie porad w celu złagodzenia ekspozycji prawnej
  • Świadczenie wsparcia prawno-organizacyjnego dla wszystkich wewnętrznych działów organizacji
  • Współpraca z innymi wewnętrznymi prawnikami z grupy oraz zewnętrznymi doradcami usług prawnych.
  • Zdobywanie wszystkich pozwoleń i licencji niezbędnych do prowadzenia firmy
  • Wsparcie podczas negocjacji oraz interpretacji umów

Profil kandydata

  • Ukończone studia prawnicze oraz tytuł Radcy Prawnego (warunek konieczny)
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w zespole zajmującym się ochroną środowiska w kancelarii prawnej lub w dziale prawnym w spółce (warunek konieczny)
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w zespole zajmującym się procesem inwestycyjnym w kancelarii prawnej lub w dziale prawnym w spółce (warunek konieczny)
  • Doskonała znajomość prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa budowlanego, prawa nieruchomościowego oraz prawa środowiskowego (warunek konieczny)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, na poziomie C1 (warunek konieczny)
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w roli prawnika wewnętrznego
  • Umiejętność sprawnego stosowania prawa w środowisku biznesowym
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność zarządzania zewnętrznymi kancelariami
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów prawnych i podejmowania decyzji
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Rzetelność, terminowość, zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dostosowanie do rotacji miejsca pracy w oparciu o harmonogram dwutygodniowy (2-3 dni w jednej lokalizacji i 2-3 dni w drugiej lokalizacji) przez okres przejściowy

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe w oparciu o umowę o pracę.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Praca hybrydowa (3:2)
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej spółce z sektora energetycznego
  • Pracę przy renomowanych i wymagających projektach
  • Pracę w centrum Warszawy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warsaw
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page