Incentive/ Event Manager

Smile Group s.c.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

CIEKAWA PRACA - Możliwość realizowania własnych pasji, pomysłów, wyzwań :)

POSZUKIWANA/ POSZUKIWANY!!!

Incentive/ Event Project Manager

preferowane miejsce pracy: Kraków (ewentualna możliwość pracy zdalnej)

Oferujemy:

- stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- system wynagrodzenia złożony z płacy podstawowej i prowizji uzależnionej od wyników
  Twojej pracy

- pracę zdalną i hybrydową (ustalenia na kolejnym etapie rekrutacji)

- elastyczne godziny pracy

- ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację samodzielnych i odpowiedzialnych
  zadań/ projektów

- możliwość realizowania własnych pasji, wizji oraz pomysłów

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m. in.:

- kompleksowe przygotowanie i współpraca w zakresie realizacji imprez: wyjazdów wewnątrzkrajowych oraz zagranicznych - incentive, wyjazdów motywacyjnych, turystycznych, integracyjnych szkoleń, wydarzeń specjalnych

- realizacja przydzielonych eventów/wyjazdów od momentu planowania, poprzez wykonanie i rozliczenie

- tworzenie ofert, prezentacji, scenariuszy dla klientów

- współprowadzenie negocjacji z podwykonawcami

- budowanie efektywnej współpracy z partnerami, podwykonawcami, klientami

- reprezentowanie firmy na targach i innych imprezach branżowych

- pozyskiwanie nowych klientów

- współtworzenie działań okołomarketingowych związanych z planowanymi wydarzeniami (zdjęcia, gadżety, layout etc.)

Wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy (umiejętność koordynacji i pracy nad wieloma projektami jednocześnie)
  • umiejętność komunikacji ( łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość)
  • samodzielność i skuteczność w działaniu
  • kreatywność - wykazywanie własnej inicjatywy
  • dyspozycyjność czasowa ( sporadyczne wyjazdy służbowe)
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego - warunek konieczny
  • swobodne posługiwanie się w codziennej pracy komputerem
  • łatwość poruszania się w Excel, PowerPoint, Word lub analogicznych programach na  komputerach Mac.
  • pasja podróżowania i poznawania świata!
  • głowa pełna pomysłów, które będziesz chciała/chciał z nami urzeczywistnić!!
  • prawo jazdy kat.B

Prezentacja firmy

Smile Group powstała z myślą o najbardziej wymagających klientach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2022
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 500PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Reklama / Komunikacja