Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje kandydatów na stanowisko:
Hydraulik
Miejsce pracy: Francja, okolice Chambery
Rozpoczęcie pracy: koniec września 2020

Opis stanowiska:
• Odczytywanie rysunków technicznych
• Budowa instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania – układanie, spawanie, uszczelnianie rur
• Montaż specjalistycznych urządzeń do pomiaru ciśnienia, ilości przepływu wody, gazu i innych cieczy

Oferujemy:

• pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
• praca na pełny etat
• posiłki w trakcie przerwy w pracy
• zakwaterowanie w bliskiej odległości od miejsca pracy, jednoosobowe sypialnie z łazienką
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
• atrakcyjne wynagrodzenie
• dynamiczny i rozwojowy zespół, przychylnie nastawiony do pracowników z Polski
• opiekę polskiego koordynatora
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV

Wymagania

Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• motywacja do pracy
• odpowiednie kwalifikacje zawodowe
• gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Francji
• samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna