Opis stanowiska pracy

GRH RECRUTEMENT (nr licencji 27250)
Zatrudnienie na francuską umowę o pracę tymczasową na stanowisko:

Hydraulik pilnie poszukiwany! - Umowa francuska
Miejsce pracy Francja

Zapewniamy:
• Praca w polskim zespole- nie musisz znać języka francuskiego.
• Umowa francuska zarobki na początek 2600 do 2800 euro netto/mies.
• Stawka od 14,50 euro netto/h
• Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
• Podróżujesz własnym autem – zwrot kosztów dojazdu, basem – także zwracamy
• Korzystasz z własnego auta do dojazdów- zwrot kosztów amortyzacji
• Odzież roboczą pokrywamy koszty do 100 euro
• Zalicza po 1 tygodniu pracy
• Zdalny system rekrutacji

Za co będziesz odpowiedzialny:
Mamy dwa rodzaje prac- zdecyduj:
- montaż nowej instalacji w mieszkaniach
lub
- renowacje w osiedlach mieszkaniowych

Czego od ciebie oczekujemy?
• Doświadczenie na podobnym stanowisku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego:

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984).... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna