Hays Poland

HR Manager

Kraków
HR Manager
Kraków
NR REF.: 1183288

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie i realizacja strategii personalnej
  • Zarządzanie działem kadr i płac
  • Nadzór nad procesami rekrutacji, selekcji i zatrudnienia pracowników
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej
  • Realizacja projektów związanych z rozwojem pracowników
  • Nadzór nad procesami szkoleniowymi
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami np. ZUS, PIP
  • Kształtowanie kultury organizacyjnej opartej na zaangażowaniu
  • Wsparcie kadry zarządzającej w zakresie polityki personalnej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, psychologia, ekonomia)
  • Min. 4- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej, budowlanej
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność ustalania priorytetów

Oferujemy:

  • Partnerstwo
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Dużą samodzielność i możliwość wdrażania swoich pomysłów
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij swoje CV

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa mazowieckiego pod numerem 361.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy