Hays Poland

HR Manager

Kraków
HR Manager
Kraków
NR REF.: 1152658

Dla mojego Klienta firmy produkcyjnej, poszukuję Kandydatów na stanowisko:

HR Manager
Lokalizacja: Kraków

Zadania:

  • Udział w tworzeniu strategii HR
  • Prowadzenie i koordynacja procesów rekrutacyjnych
  • Realizowanie procesu szkoleń wstępnych, ocen pracowniczych oraz wszelkich działań rozwojowych dedykowanych pracownikom
  • Tworzenie budżetu kosztowego oraz szkoleniowego
  • Wdrożenie systemu HR
  • Wsparcie kadry kierowniczej w zakresie spraw pracowniczych
  • Zarządzanie 3 osobowym zespołem

Oczekiwania:

  • Min. 3 - letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej)
  • Wykształcenie wyższe z obszaru ZZL, psychologii lub pokrewne
  • Gotowość do podjęcia wyzwań związanych z współtworzeniem polityki HR
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, asertywność
  • Doświadczenie we współpracy z kadrą zarządzającą
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Klient oferuje:

  • Możliwość wpływu na tworzenie polityki HR
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane, zapraszam do aplikowania.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland