HR Manager (m/k)

Michael Page

Błonie, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy dynamicznej, proaktywnej i lubiącej wyzwania osoby, która ma doświadczenie w budowaniu struktur i procesów HRowych. Osoba ta nie będzie miała zespołu.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma handlowa z branży przemysłowej, której siedziba główna znajduje się na zachód od Warszawy.

Opis stanowiska

  • Udział w tworzeniu strategii rozwoju organizacji i strategii HR, w oparciu o profil biznesowy firmy
  • Tworzenie i realizacja procesów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi - opisów stanowisk, ocen okresowych, systemów motywacyjnych, polityki wynagradzania, planowanie ścieżek karier i sukcesji
  • Badanie potrzeb szkoleniowych pracowników, udział w opracowywaniu planów szkoleniowych oraz ich realizacja
  • Tworzenie, wdrażanie i aktualizacja narzędzi i systemów zarządzania zasobami ludzkimi
  • Wdrażanie standardów zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania talentami, polityki rekrutacyjnej oraz procesu adaptacji nowych pracowników
  • Wdrażanie i ewaluacja rocznych planów zatrudniania i rozwoju kompetencji pracowników
  • Wspieranie Dyrekcji i kadry zarządzającej w inicjatywach i projektach HR oraz w zakresie efektywnego zarządzania zespołami
  • Wdrażanie działań, które przyczyniają się do poprawy wizerunku firmy i wzrostu satysfakcji pracowników
  • Organizacja procesów rekrutacyjnych i onboardingu
  • Nadzór na przygotowywaniem danych do list płac, ewidencjonowaniem czasu pracy, naliczaniem i rozliczaniem wynagrodzeń
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, informowanie kierownictwa o zmianach dotyczących przedsiębiorstwa i opracowanie wymaganych przez nie działań
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników HR, sporządzanie analiz oraz raportowanie
  • Współtworzenie i realizacja działań wspierających pozytywny wizerunek pracodawcy
  • Udział w realizacji polityki ochrony danych osobowych
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami rynku pracy i organami kontroli

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarach objętych zakresem stanowiska
  • Praktyczna znajomość narzędzi i praktyk, trendów oraz rynku zakresie HR
  • Język angielski - poziom min b2
  • Myślenie pro-biznesowe, orientacja na pracę zespołową
  • Kreatywność oraz elastyczność w działaniu
  • Pozytywne usposobienie i otwartość na innych ludzi

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w spółce, będącej światowym liderem w swojej branży
  • Możliwość szkoleń i rozwijanie swoich umiejętności
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, opieka medyczna, dofinansowania do posiłków i urlopów)
  • Bezpieczne warunki pracy dostosowane do sytuacji globalnej
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Błonie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page