HR Manager (m/f)

Michael Page

Warszawa, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla mojego klienta poszukuję obecnie HR Managera. Idealnym kandydatem będzie osoba, która ma doświadczenie w budowaniu polityki HR od zera oraz miała okazję zarządzać kilkuosobowym zespołem specjalistów z obszaru zarówno miękkiego jak i twardego HR.

Informacje o kliencie

Moim klientem jest globalna firma której właścicielem jest międzynarodowy fundusz private equity. Ze względu na rozwój przedsiębiorstwa potrzebna jest osoba, która wykorzysta swoje dotychczasowe doświadczenia i zbuduje dział HR. W związku z tym szukamy kandydata pewnego swoich umiejętności i potrafiącego podejmować strategiczne decyzje dotyczące rozwoju działu.

Opis stanowiska

  • Stworzenie oraz ukształtowanie działu personalnego,
  • Przekucie strategii biznesowej dotyczącej zarządzania zasobami ludzkimi w rzeczywiste działanie - kompleksowa realizacja projektów HR (m.in. szkolenia, EB, onboarding)
  • Aktywna współpraca z managerami z innych działów,
  • Rekrutowanie pracowników zgodnie z aktualnymi potrzebami firmy,
  • Przygotowywanie prezentacji, raportów na potrzeby senior managementu,
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami

Profil kandydata

  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w roli HRBP/HR Manager
  • Praktyczna wiedza z projektowania oraz implementacji procesów
  • Pewność siebie i decyzyjność,
  • Łatwość w nawiązywaniu wartościowych relacji, ciekawość i chęć poznawania ludzi,
  • Doświadczenie w pracy z twardymi danymi - umiejętność interpretowania i analizowania raportów,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • Język angielski na poziomie min. B2

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w zupełnie nowej roli,
  • Wolna ręka do realizowania swojej wizji i pomysłów,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page