Opis stanowiska pracy

9-14-61777

Dla jednego z naszych klientów, zagranicznej firmy produkcyjnej o bardzo rozpoznawalnej marce, poszukujemy kandydatów, zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: HR Business Partner.

Do obowiązków HR Business Partnera należeć będzie:
- wspieranie biznesu przy ścisłej współpracy z managerami (monitorowanie potrzeb oraz pomoc w rozwiązywaniu bieżących spraw);
- utrzymywanie pozytywnego wizeruneku organizacji i realizacja działań Employer Brandingowych;
- wspieranie powierzonych procesów rekrutacyjnych;
- inicjowanie nowych rozwiązań i ogólnych działań z zakresu HR (potencjalnych usprawnień w procedurach, procesach, polityce);
- raportowanie efektów wdrażanych zmian i zrealizowanych projektów.

Wymagania:
- doświadczenie jako HR Business Partner lub bogate doświadczenie w dziale personalnym, kadr i płac lub rekrutacji;
- wykształcenie wyższe kierunkowe (psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, administracja lub pokrewne);
- znajomość specyfiki branży produkcyjnej i biznesu (mile widziana);
- wiedza z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi oraz znajomość bieżących przepisów prawa pracy;
- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2);
- praktyczna znajomośc pakietu Office i narzędzi HR;
- proaktywna postawa i zaangażowanie.

Korzyści:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- Elastyczny czas pracy;
- Możliwość pracy zdalnej;
- Konkurencyjny pakiet benefitów pozapłacowych;
- Szeroki pakiet szkoleń (nie tylko językowych);
- Możliwość wdrażania autorskich pomysłów i duża autonomia w działaniu;
- Realna możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Analityka