Opis stanowiska pracy

HR Analyst
Warszawa (Wola)
NR REF.: 1182896

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby z now tworzone stanowisko Analityka/Analityczki HR.

Zakres obowiązków:

  • Analizowanie danych HR oraz przedstawianie rekomendacji
  • Przygotowywanie raportów i analiz HR
  • Tworzenie i rozwijanie narzędzi, proponowanie nowych rozwiązań
  • Usprawnienia i optymalizacje istniejących narzędzi
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników HR
  • Udział w procesie budżetowania
  • Prognozowanie i kontrolowanie kosztów wynagrodzeń
  • Wsparcie analityczne pozostałych komórek HR

Nasze oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Analityka lub tożsamym
  • Znajomość programu PowerBi

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Bardzo dobra znajomość metod i narzędzi analitycznych
  • Umiejętność budowania relacji z różnymi grupami interesariuszy
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków, przedstawiania rekomendacji
  • Nastawienie na pracę zespołową

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet benefitów
  • Premia roczna

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja