Opis stanowiska pracy

Jako pracownik Działu Administratorów IT, będziesz pracować w zespole doświadczonych ekspertów, rozwijającym infrastrukturę nowoczesnej firmy badającej internet. Będziesz mieć możliwość wykazania się przy rozwiązywaniu problemów związanych z przetwarzaniem dużych ilości danych oraz możliwość dalszego rozwoju w kierunku administracji systemami, prowadzenia obliczeń Big Data lub programowania.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • wsparcie techniczne dla użytkowników systemów MS Windows oraz Linux,
  • instalacja i konfiguracja nowych stacji roboczych,
  • zarządzanie licencjami na oprogramowanie,
  • opieka nad firmową siecią, nadawaniem dostępów, serwerami usług lokalnych.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość systemów Ubuntu Linux®, MS Windows 7/8.1/10,
  • bardzo dobra znajomość aplikacji Microsoft Office/OpenOffice,
  • bardzo dobra znajomość komputerów PC,
  • znajomość zagadnień sieciowych (TCP/IP, LAN),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym,
  • samodzielność, dokładność i komunikatywność.

Dodatkowe umiejętności:

  • podstawy administracji serwerami Linux®,
  • umiejętność automatyzacji pracy za pomocą skryptów (Bash, Python).

Osoba, która dołączy do zespołu, będzie miała możliwość współkreowania sukcesu nowoczesnej firmy badawczej. Będzie mogła również wykazać się przy rozwiązywaniu problemów związanych z przetwarzaniem dużych ilości danych. Ponadto zapewniamy warunki rozwoju zawodowego i pracę z zespołem dynamicznych, młodych ludzi.

Prezentacja firmy

Gemius to polska firma, która doradza przedsiębiorcom, jak wykorzystywać... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems