Head of Procurement

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1183377

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Head of Procurement dla firmy z branży Energy/ Elektronicznej zlokalizowanej w Krakowie. Jest to Greenfield.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zarządzanie zespołem zakupowym
  • Realizację zamówień w Niemczech i Polsce
  • Tworzenie strategii zakupowej
  • Zakupy operacyjne i strategiczne
  • Usprawnienie łańcucha dostaw
  • Opracowywanie i realizacja strategii łańcucha dostaw
  • Analizę finansową wydatków
  • Wdrażanie projektów oszczędnościowych
  • Zarządzanie kategoriami indirect i direct 20-40 mln Euro
  • Nawiązywanie i utrzymywanie strategicznych relacji z kluczowymi dostawcami
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Przeprowadzanie szkoleń dla zespołu zakupowego
  • Tworzenie środowiska ciągłego doskonalenia procesów i procedur zakupowych

Idealny kandydat posiada:

  • 10-letnie doświadczenie w zakupach  (preferowane firmy: Odnawialne źródła energii/ elektronika)
  • 3 letnie doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem
  • Wykształcenie wyższe (techniczne lub biznesowe)
  • MBA – na plus
  • Biegłą znajomość j. angielskiego

Klient oferuje:

  •  Pracę pełną wyzwań zawodowym/ stworzenie struktur zakupowych

If you39re interested in this role, click 39apply now39 to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Energetyka