Head of IT Business Solutions

Michael Page

Warsaw, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym partnerem jest międzynarodowa organizacja z branży produkcyjnej, która przechodzi obecnie transformację cyfrową.

Informacje o kliencie

W celu zwiększenia wydajności funkcjonowania i optymalizacji procesów biznesowych firma przeprowadza unifikację systemów po wydzieleniu się z grupy. Kluczowym przedsięwzięciem będzie wdrożenie systemu SAP w jednostkach administracyjnych, jak i fabrykach.

Opis stanowiska

  • Zarządznie IT governance w organizacji oraz współpraca z dostawcami w ramach ustalonych SLA.
  • Zarządzanie pełnym cyklem życia aplikacji i systemów od ich wstępnego planowania, rozwoju do wycofania.
  • Bliska współpraca z architekteami, zespołem software developmentu i merytoryczne nadawanie kierunku wdrożeń aplikacji na wszystkich etapach w celu uzyskania wysokiej jakości rezultatów.
  • Współpraca z zespołami biznesowymi oraz zarządzanie wszystkimi wymaganiami projektowymi.
  • Zarządzanie wymogami regulacyjnymi i prawnymi podczas projektowania, dostarczania i uruchamiania platform, aplikacji i usług.
  • Wsparcie Product Ownerów w utrzymaniu harmonogramu cyklu życia aplikacji, zarządzaniu ryzykiem i wymaganiami regulacyjnymi oraz zapewnieniu dostępności posiadanych aplikacji i zgodności ze standardami bezpieczeństwa.
  • Wdrażanie nowych rozwiązań do portfolio i utrzymywanie cyklu życia posiadanych aplikacji.
  • Realizacja strategicznych celeów biznesowe i zarządzanie strategicznymi systemami.
  • Proaktywnie dzielenie się informacjami i wiedzą ze współpracownikam, dostawacami.

Profil kandydata

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu globalnymi projektami wdrożeniowymi.
  • Dobra organizacja, zarządzanie czasem, umiejętność podejmowania decyzji i negocjacji.
  • Odpowiedzialność za kompleksową realizację wdrożeń, samodzielność, dyscyplina.
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne i głębokie zrozumienie ogólnego kontekstu procesów biznesowych i technologii.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - B2+/C1.

  • Mile widziane doświaczenie we wdrożeniu i znajomość procesów SAP S4Hana.
  • Mile widzaine doświadczenie w realizacji wdrożeń branżach produkcyjnej, logistycznej, handlu.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz bonusy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warsaw
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page