Hardware Validation Engineer

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1169355

Dla firmy badawczo-rozwojowej zlokalizowanej w Krakowie poszukujemy kandydatów na stanowisko Hardware Validation Engineer.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie automatycznych testów – tworzenie wymagań testowych, implementacja procedur testowych
  • Walidacja sprzętu PCBA
  • Weryfikacja funkcjonowania prototypów
  • Dobór odpowiedniego sprzętu
  • Uruchomienie produktów
  • Lutowanie płytek

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość schematów elektronicznych i testowania PCBA
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (oscyloskopy, generatory sygnału, multimetry cyfrowe, przełączniki, matryce, interfejsy cyfrowe)
  • Podstawowa znajomość TestStand, LabVIEW
  • Biegła znajomość j. angielskiego

Klient oferuje: prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, ubezpieczenie na życie, autorskie koszty uzyskania przychodu, szkolenia, kursy językowe, imprezy firmowe.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy