Hardware Engineer

ALTEN Polska

Kraków, małopolskie

Dołącz do ALTEN – globalnego lidera usług IT i inżynieryjnych, obecnego w 28 krajach na całym świecie i zatrudniającego ponad 37 000 osób. Tworzymy zaawansowane systemy informatyczne, rozwijamy medycynę, automatykę przemysłową, projektujemy i budujemy najnowocześniejsze samoloty, pociągi, pojazdy elektryczne i autonomiczne, a nawet rakiety kosmiczne. Aktualnie poszukujemy osobę na stanowisko Hardware Engineer, który dołączy do naszego zespołu.

ALTEN Polska dostarcza usługi inżynieryjne, informatyczne i konsultingowe o wysokiej wartości dodanej, będąc w centrum procesu innowacji naszych klientów w różnych sektorach przemysłu. W 2020 roku otrzymaliśmy certyfikat Great Place to Work!
POSZUKUJEMY!

MIEJSCE:
Kraków

Główne zadania:

  • projektowanie
  • obliczenia (worst case, FMEA)
  • tworzenie schematów
  • symulacje
  • testowanie prototypu
  • projektowanie i testowanie elektroniki analogowej – związanej z przetwornicami i zasilaczami
  • praca w oprogramowaniu: Symulacje: Simetrix, LTSpice
  • obliczenia: Mathcad
  • tworzenie schematów: DxDesigner (Mentor)

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i w piśmie
  • znajomość testów: IMC, worst case, FMEA, testy uszkodzenia elementów
  • doświadczenie z analogową elektroniką
  • doświadczenie:

- z systemami procesorowymi

- w projektowaniu elektroniki

- z analizą wymagań

- w projektowaniu

- z obliczeniami (worst case, FMEA)

- z tworzeniem schematów

- z symulacjami

- z testowaniem prototypu

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń narzędziowych i technicznych
  • Szkolenia językowe
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
INFO: Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami